Duurzaam Geerpark al gasloos

Duurzaam Geerpark al gasloos

Vanochtend maakte het kabinet bekend dat vanaf 1 juli al geen gasaansluitingen meer zullen worden gemaakt in nieuwbouwwoningen. Dit zorgt voor beroering in de bouwwereld.  Wissing werkt al aan verschillende projecten waar gasloos wordt gebouwd, bijvoorbeeld in Geerpark in Vlijmen, waar de eerste plandelen al gerealiseerd zijn. In deze duurzame wijk wordt innovatief omgegaan met de nieuwe gasloze standaard voor de bouwwereld.

Volledig gasloos

Volledig gasloos

De woningen in Geerpark zijn volledig gasloos. Ook zijn er nul-op-de-meter woningen, die wekken hun eigen energie op, bijvoorbeeld door zonnepanelen. En dat levert een bijzonder duurzame wijk op.

Lees op onze website meer over Geerpark en andere gasloze nieuwbouwwijken. Jeroen Goes licht graag toe hoe Wissing denkt over gasloos bouwen. Neem gerust contact met hem op. Een kijkje nemen in Geerpark in Vlijmen kan natuurlijk ook!