Eerste planwijziging omgevingsplan BEL Combinatie gepubliceerd!

Goede voorbereiding is het halve werk. Dit gaat zeker op voor het omzetten van het tijdelijk omgevingsplan.
De afgelopen maanden hebben wij samen met de ambtenaren van de BEL gemeenten en FLO Legal de eerste planwijziging zorgvuldig voorbereid. Daarbij was het goed betrekken van het bestuur ook van groot belang.
Thematische planwijziging van het omgevingsplan
Het resultaat; een eerste thematische planwijziging van het omgevingsplan voor alle drie de gemeentes. In de basis dezelfde regels voor de Gemeente Laren, Gemeente Blaricum en gemeente Eemnes, maar wel met gemeentelijk maatwerk daar waar nodig.
De eerste planwijziging bevat een groot aantal thematische en gemeentebrede regels. Daarmee biedt deze planwijziging een solide basis om verder te bouwen aan het omzetten van het tijdelijk omgevingsplan.
Regels op de kaart
Nadat de regels gereed waren, volgde de succesvolle publicatie per gemeente op ‘Regels op de kaart’. Een heel erg mooi resultaat, mede dankzij de goede voorbereiding en de fijne samenwerking met de BEL gemeenten.
Met volop nieuwe ervaringen en opgedane kennis gaan wij nu door met de tweede planwijziging voor de BEL gemeenten.